KONST / Litografier / Färglitografi 12847094
nr 1284 7094
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, Lennart Jirlow (f. 1936), Sverige. Signerad, numrerad 126/310. Motivet: 46x61cm
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:09:13
1.000 kr
1.500 kr
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow